Tiskové technologie

Grafická příprava

Zákazník od nás obdrží návrhy v elektronické podobě ve formátu PDF, které je nutné před zahájením výroby schválit svým podpisem. Grafické podklady přijímáme ve formátu PDF v křivkách se specifikací barev v PANTONE. Bitmapová grafika pro plnobarevný tisk v rozlišení minimálně 300 dpi pro daný rozměr.

Tamponový potisk

Technologie vhodná pro všechny druhy materiálu – sklo, kovy, platy, dřevo, keramika, kůže). Je vhodna pro potisk menších reklamních předmětů, jako jsou např. tužky, klíčenky, zapalovače, , otvíráky  apod. Maximální velikost potisku je průměr 45 mm a počet barev 5.

Výšivka

Tato technologie vhodná téměř na jakékoliv textilní výrobek (ručníky, tašky, čepice, trička, bundy atd.).  

Ražba

Technologie vhodná k vyražení textu či loga do diářů nebo kožených předmětů, jako jsou např. peněženky, klíčenky, pouzdra apod.

Sítotisk

Jedná se o potiskovou technologii vhodnou pro potisk plochých předmětů větších rozměrů, jako jsou např. deštníky, čepice,tašky, kalendáře apod.  Vhodné materiály pro potisk touto technologií: bavlna,nylon, polyester, papír, sklo, kov, plasty. Tato metoda se používá také pro potisk triček. Maximální velikost potisku je 450 x 350 mm a počet barev 6.

Rotační sítotisk

Technologie vhodná pro potisk kulatých předmětů, jako jsou např. hrnky, sklenice, popelníky.Vhodné materiály pro potisk touto technologií: keramika, sklo, porcelán, kov, plasty. 
Maximální velikost potisku je 150 x 80 mm a počet barev 6.

 

Gravírování laserem do kovu

Technologie vhodná ke značení předmětů z kovů a tvrzených plastů, jako jsou např. tužky,klíčenky, vizitkáře,termohrnky,termosky, nože apod. Zabarvení loga je  závislé na barvě podkladového materiálu